Gazipaşa Sahil | Gazipaşa Haber
firma reklam
YILMAZ'A KOMŞU DESTEĞİ 12/04/2019

YILMAZ\'A KOMŞU DESTEĞİ

CUMHURİYET Halk Partisi(CHP) Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve yönetim kurulu üyeleri, Gazipaşa Belediye Başkanlığına seçilen Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ı ziyaret etti. Başkan Yılmaz’ı tebrik eden CHP Alanya İlçe Başkanı Karadağ, Antalya’da Muhittin Böcek ile gerçekleştirdikleri toplantıyı aktararak, “Türkiye gündemi hakkında ciddi söylemleri oldu. İyi Parti ile olan ittifakı övdü ve devam etmesi konusunda tavsiyelerde bulundu. Baharın geldiğini, sevinçli olduğunu söyledi. Benim vasıtamla tüm Alanya ve Gazipaşa’ya selamlarını iletmemi söyledi” dedi.

 

BAŞKANLARDAN

İŞBİRLİĞİ MESAJI

Turizm açısından Gazipaşa'nın önünün açık olduğunu ifade eden Başkan Karadağ, "Birçok artınız var. Havalimanı burada. Gelecek misafirlerin ilk ayak basacağı yer burası. Burası çok talan edilmemiş, henüz bakir diyebileceğimiz bir yapısı var. O yüzden elinizin çok güçlü olduğunu düşünüyorum. İnşallah birlikte, elbirliğiyle turizmimizi, ticaretimizi bir adım daha öne götüreceğiz. Bizim meclis üyelerimizin birçoğu turizmle iştigal ediyor. Alanya turizmin aşağı yukarı amiral gemisi pozisyonunda. Biz turizm konusunda her türlü sizlerle işbirliği yapma, davranış geliştirme, çalışma arzusu içerisindeyiz. Teşkilat olarak Gazipaşa’nın her zaman yanındayız. Ticarette de Gazipaşa ile çok sıkı ilişkilerlimiz var. Ticaret erbabı arkadaşlarımızın birçoğu Gazipaşalı. Üstümüze düşen ne görev olursa yapmaya hazırız. Biz bu süre içerisinde birlikte davranış geliştirelim isteriz” dedi. İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın ise, “İyi Parti ailesi olarak başarılar diliyoruz. İnşallah bundan sonra da hem kamuoyu oluşturma, hem saha çalışmalarında birbirimize destek vermeye devam edeceğiz. Biz de bütün handikaplara rağmen seçimi alacakmışız gibi çalıştık” diye konuştu.

 

BURAYA HİZMET

ETMEYE GELDİM

CHP İlçe Örgütü tarafından yapılan önseçimin kendilerine artı sağladığını kaydeden Başkan Yılmaz, “Seçimin garantisi yoktur. İnşallah bir dahaki seferde sizlerde alırsınız. Ben de Ankara’daydım, devlet memuruydum. Biraz da gidelim memleketimize hizmet edelim dedik. Gazipaşa’ya geleli 6 ay oldu. Sağolsun Gazipaşa bizi bağrına bastı. Bizde bundan sonra Gazipaşa’ya, bölgemize güzel hizmetler veremeye çalışacağız. Yorucu bir süreç oldu. Bizim ön seçim vardı, o nedenle 2-3 ay koşturduk. Önseçimde 6 arkadaş aynı anda köylere, evlere dağıldık. Bir sinerji yarattı. 6 arkadaşımızın da katkısı var bu sürece. Katılım da çok oldu, parti örgütü, üyeler, delegeler uyandı. Bir heyecan geldi. Bir silkelenmemize neden oldu aslında. Önseçim olmasaydı son bir ay kala atamayla gelseydim bu sinerjiyi yakalayamazdım. Endişem yoktu benim, seçimde rahattım. Alacağımız biliyordum da, farkı 5 bin olarak bekliyordum” şeklinde konuştu.

 

TURİZMCİLERE ÇAĞRI

Alanya'dan gelecek desteklere açık olduklarını belirten Başkan Yılmaz, 2 yıl içerisinde Gazipaşa’da otel inşaatlarına başlamayı planladıklarını belirterek, bu sürece kadar Alanya’dan Gazipaşa’ya turistlerin gelip ilçeyi tanımasını istediğini söyledi. Başkan Yılmaz, “Ben turizm konusunda destek istiyorum Alanya’dan. Gazipaşa’yı da düşünsünler. Her otel bir sefer de olsa, bir otobüs gönderse bize, hem altyapımızı hazırlarız, hem gelen insanlar bizden ne istiyor, ne bekliyor, eksiklerimizi tamamlamış oluruz. Zaten planladığım gibi olursa, 2 yıl içerisinde burada otel inşaatları başlamış olur. İmar sorunlarını çözüp, biran önce inşaatların başlamasını istiyorum. Alanya’dan gelecek turistlerin beklentisi doğrultusunda ne ihtiyaç varsa yavaş yavaş yenişir, açılır. Bu nedenle ilk başta Alanya’dan beklentim, Gazipaşa’nın çok güzel koyları, yaylaları, mağaraları, denizi var. Buraları yavaş yavaş tanıtalım istiyorum. Amacım 500-1000 kişi günlük gelsin, esnaf bir şeyler kazansın” ifadelerini kullandı.

 

Bu haber 721 kez okundu.
Gazipaşa Güncel Haberler Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. SU KRİZİ NE ZAMAN ÇÖZÜLECEK? (36 kez okundu.) - 26/06/2019
  2. 2. SU ABONELERİNE KÖTÜ HABER (33 kez okundu.) - 26/06/2019
  3. 3. DENİZ SUYU TEMİZ ÇIKTI (24 kez okundu.) - 26/06/2019
  4. 4. ÖZGENÇ'TEN ALTERNATİF ÖNERİ (33 kez okundu.) - 26/06/2019
  5. 5. BÜYÜKŞEHİRDEN JET AÇIKLAMA (33 kez okundu.) - 26/06/2019
  6. 6. GÜNEY'DE ETKİN DENETİM (23 kez okundu.) - 26/06/2019
  7. 7. VATANDAŞIN YARDIMINA JANDARMA YETİŞTİ (26 kez okundu.) - 26/06/2019
  8. 8. UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE HATTI (28 kez okundu.) - 26/06/2019
  9. 9. DOKTORDAN FAKLI YÖNTEM (37 kez okundu.) - 26/06/2019
  10. 10. 'BİZİM SIKINTIMIZ ARTAN MALİYETLER' (264 kez okundu.) - 25/06/2019
Facebook Yorumları