Gazipaşa Sahil | Gazipaşa Haber
firma reklam
YEREL ÖLÇEKTE GÖNÜL İTTİFAKI 08/02/2019

YEREL ÖLÇEKTE GÖNÜL İTTİFAKI

 
GAZİPAŞA Belediye Başkanı Adil Çelik, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Doğan ve ekibi, yaklaşan yerel seçimler öncesi ziyaretlerine hız verdi. Ak Başkanlara, Cumhur İttifakı'nın ortağı MHP İlçe Başkanı Numan Terzi ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. İlk olarak Cuma Pazarına giderek esnafları dinleyen partililer, daha sonra Gazipaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Şahin ve yerel gazeteleri ziyaret etti. Belediye Başkanı Adil Çelik, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Doğan, Kadın Kolları Başkanı Emine Avcı, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Çağlayan ve parti yöneticileri, Gazipaşa Gazeteciler Cemiyeti(GGC) Başkanı ve gazetemizin İmtiyaz Sahibi Adem Tekin'i ziyaret etti. Hoş sohbet ortamında geçen ziyarette başkanlar, yerel seçimler için çarpıcı sözler kullandı. Özellikle İlçe Başkanı Ali Doğan, seçim döneminde sıkça konuşulacak iddialı açıklamalarıyla dikkat çekti. 
 
KIRGINLARA ÇAĞRI YAPTI
Başkan Doğan, "Aday adaylığı sürecimiz bitti. Adayımız belli oldu. Ak Parti'ye oy veren, gönül veren bütün Ak Partilileri adayımızın arkasında dimdik durmaya çağırıyorum. Adayımızın arkasında durmak, aynı zamanda partimizin, Reisimizin ve davamızın arkasında durmak anlamına geliyor. Burada isimler geçicidir ama dava ve hizmet kalıcıdır. Dolayısıyla kırgın olan arkadaşlarımıza şunu öneririm; bu davanın sesini kısmak, bu davaya zarar vermek, Recep Tayyip Erdoğan'ın sesini kısmak anlamına gelir. Burada şahıslar kim olursa olsun, verilen oy Ak Parti'ye verilecektir. Dolayısıyla davaya gönül ve oy veren arkadaşlarımızın tekrar destek vereceklerini biliyorum, inanıyorum. Aramızda çatlak, patlak, kırgın yada dargın yok. Aramızda Ak Parti'ye oy veren herkes, yeniden sandığa gittiğinde aynı şekilde Ak Parti'ye oy verecek. Çünkü bu partiye oy vermek, bağımlılık yapıyor. 38 bin 414 seçmenin tamamının oyuna talibiz. Biz siyasi görüşü ayrı olan arkadaşlarımıza da saygı duyuyoruz. İlçe halkımızın desteğiyle bir kez daha hizmete talibiz. Seçimi kaybedeceğimize ihtimal dahi vermiyorum" dedi.
 
HEDEF 20 BİN OY ALMAK
Sözlerine devam eden Başkan Doğan, "Ben ittifakın bir tık ötesini söylemek istiyorum. Biz Cumhur İttifakı'na sonuna kadar bağlıyız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin önerilerini emir olarak yerine getiriyoruz. Bunun yanında Gazipaşa ölçekli bir ittifaktan bahsetmek istiyorum; Gönül İttifakı. Gönül ittifakında buluşacak oy oranı, en az yüzde 60'ın üzerinde olacak. Bu da 20 bin oya tekabül ediyor. Cumhur İttifakı'nın ötesinde değil, aksine onu süsleyen bir Gönül İttifakımız bu. Biz yerelde Gönül İttifakı'nı sağlamaya kararlıyız, gittiğimiz yerlerde bunu da görebiliyoruz. Ak Parti olarak, mecliste ise 14+3'ü hedefliyoruz. MHP kendisi seçimlere ayrı liste ile girecek. Onların adına konuşmak doğru olmaz. Meclis üyelerimiz, herkesin takdirini kazanacak isimlerden oluşacak. O liste görüldüğü zaman herkes işte bu diyebilecek. Gönülde buluşanlar, yüzde 60'lara ulaşacak ve Ak Parti'nin ambleminin altında yer alacak" şeklinde konuştu. 
 
5 YIL DAHA VİZE İSTİYORUZ
Ak Parti'den yeniden aday gösterilen Belediye Başkanı Adil Çelik ise, "Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun" diyerek başladığı sözlerine, "Biz Gazipaşa’da yapılamayanları yaptık, eksik kalanları da tamamlamak için bir 5 yıl daha vatandaştan yetki istiyoruz" şeklinde devam etti.
Başkan Çelik, "Başladığımız büyük projeleri tamamlamak için adaylığa tekrar talibiz. Bu kadro, buna inanmış bir kadrodur. İlçe Başkanımızla, Kadın ve Gençlik Kollarımız, ana kademe, meclis üyelerimiz ve aday olarak ben, bu ülkenin hizmetkarı olmaya hazırız. Zaten bulunduğumuz bölgede ilçenin hizmetkarı olmuş, yaptıkları işte kendilerini kabul ettirmiş, ülke sevdalısı insanlarız. Bunun için, 'Yaparsa Ak Parti yapar' diyoruz. Bunun için Koru Sahili'ni, Denizyoluna tramvay projesini, Ulu Hendek ve Hacımusa Çayı projelerini, Fener ve Evliya Tepesi'ni ancak biz yapabiliriz. Başkasının yapma şansı yok. Hizmet için durmak yok, koşa koşa yola devam diyoruz" ifadelerini kullandı. 
 
ÜLKÜCÜLER YANIMIZDA
Yerel seçimlerde, Milliyetçi Hareket Partisi ile beraber olduklarına dikkat çeken Çelik, "Ülkesini, bayrağını ve vatanını seven tüm ülkücülerle beraberiz. Bugün de zaten MHP Gazipaşa İlçe Başkanı Numan Terzi ile birlikte ziyaretler gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, bu ittifak pazara kadar değil mezara kadar sürecek. Biz de bu bağlamda ona göre hareket ediyoruz. İttifaktan da başarıyla çıkacağımıza eminiz" diye ekledi.
 

Bu haber 454 kez okundu.
Gazipaşa Güncel Haberler Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. 'CHP'Lİ BAŞKANA HİÇ YAKIŞMIYOR' (1518 kez okundu.) - 19/07/2019
  2. 2. YAYLADA ACI ÖLÜM (1305 kez okundu.) - 19/07/2019
  3. 3. TARIMDA ÖNEMLİ TOPLANTI (172 kez okundu.) - 19/07/2019
  4. 4. EVDE EĞİTİM İMKANI (233 kez okundu.) - 19/07/2019
  5. 5. ŞENLİK PROGRAMI HAZIR (372 kez okundu.) - 19/07/2019
  6. 6. HAREKET HALİNDEYKEN ALEV ALDI (250 kez okundu.) - 19/07/2019
  7. 7. KARLAMAYA YOĞUN İLGİ (154 kez okundu.) - 19/07/2019
  8. 8. MEYVELERE YOĞUN İLGİ (136 kez okundu.) - 19/07/2019
  9. 9. MEZARLIKLAR BAYRAMA HAZIRLANIYOR (101 kez okundu.) - 19/07/2019
  10. 10. KAYBETTİĞİ PARASINI ARIYOR (250 kez okundu.) - 19/07/2019
Facebook Yorumları