Gazipaşa Sahil | Gazipaşa Haber
firma reklam
ÖZÇELİK İDDİALI KONUŞTU 16/11/2018

ÖZÇELİK İDDİALI KONUŞTU

CUMHURİYET Halk Partisi'nden(CHP) Gazipaşa Belediye başkan aday adayı olan Diş Hekimi Murat Özçelik, Gazipaşa Gazeteciler Cemiyeti(GGC) Başkanı ve Sahil Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adem Tekin'i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Murat Özçelik, aday adaylığına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gazipaşa'da herkesi kucaklayan bir yönetim oluşturacaklarını belirten Murat Özçelik, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Gazipaşa'da zafere ulaşacaklarını söyledi.

 

KAZANACAĞIMA İNANCIM TAM

CHP'de önseçim yapılacak ve 6 aday adayı yarışacak. Önseçimden birinci çıkacağına inancının tam olduğun u ifade eden Murat Özçelik, "31 Mart seçimlerinde CHP’nin Gazipaşa’da zaferle ayrılacağına inanıyorum. Aday olmam durumunda Gazipaşa’da herkesi kucaklayan, şeffaf ve ortak akilin egemen olduğu bir yönetim gerçekleştireceğiz. Gazipaşa’ya yeni bir vizyon, yeni bir kimlik kazandıran, marka değerini yükselten, kentin estetiğine, yeşiline, tarihine sahip çıkan bir yönetim anlayışı göstereceğiz. Ben inanıyorum aday gösterildiğim taktirde her kesimden oy alacağız ve Gazipaşa Belediyesini kazanacağız. Hedefimiz mutlu ve huzurlu bir Gazipaşa'ya kavuşmak olacak. Seçimlerde tüm partilerimize ve adaylarına başarılar diliyorum. Seçimlerin Gazipaşa'mıza şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. İlçemize İsmini veren Cumhuriyetimizin kurucusu tek liderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e bos sözlerle değil, gece gündüz çalışarak layık olmaya çalışacağız" dedi.

 

SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİK

Belediye Başkanı olduğu takdirde Gazipaşa'da nasıl bir yönetim kurmayı planladığını da aktaran Özçelik, "Gazipaşa Tarımla geçinen bir ilçemiz ama turizm de çok önemli bir alternatif olacak. Birbirine rakip değil birbirini destekleyen bir yaklaşım içinde olacağız. Turisti sadece havalananda karşılayıp Alanya’ya gönderen değil Gazipaşa’mızın tarihi yerlerini, yayla ve doğal güzelliklerini görmelerini sağlayan, esnafımızın turistle buluşmasını sağlayan projelerimizi hizmete sokacağız. Turizm imar alanlarının eksikliklerini gidererek, yatırımcıları teşvik edeceğiz. Turizm acenteleri ve turları ile anlaşarak sesiz cennet Gazipaşa’mızın tüm güzelliklerini dünya ile buluşturacağız.

 İlçemizi ayni zamanda sanatla, sporla, kültürle anılan bir ilçe haline getireceğiz. İlçemizin fotoğraf arşivini kuran, yörük müzesini açan, kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapan, çocuklarımıza kreş imkanı sağlayan, ortaöğrenimde okuyan kız öğrencilimize öğrenci yurdu yapan bir belediye yönetimi hedefliyoruz. Belediye bünyesinde mutlaka tiyatro ve Türk Halk Müziği korosunu açacağız. İlçemiz için oluşturacağımız projeleri akademisyen gençlerimizden oluşan proje ekibimizle birlikte vatandaşlarımıza sorarak yani proje demokrasisi ilkesini hayata geçirerek yöneteceğiz. Şehri oda ve sivil toplum kuruluşları, muhtarlarımız ve şehrin dinamikleri ile hep beraber yöneteceğiz. Sosyal demokrat belediyeciliği tam anlamıyla Gazipaşa’mızla yeniden tanıştıracağız" diye konuştu.

 

Bu haber 933 kez okundu.
Gazipaşa Güncel Haberler Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. İLK OTEL MÜJDESİ (74 kez okundu.) - 22/02/2019
  2. 2. TÜREL'DEN GAZİPAŞA'YA ÖZEL PROJELER (54 kez okundu.) - 22/02/2019
  3. 3. BÖCEK PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK (54 kez okundu.) - 22/02/2019
  4. 4. GAZİPAŞA'DA 7 ADAY YARIŞACAK (110 kez okundu.) - 22/02/2019
  5. 5. MİLLET İTTİFAKI SAHADA (77 kez okundu.) - 22/02/2019
  6. 6. KRİTİK NOKTAYA NEŞTER VURULDU (67 kez okundu.) - 22/02/2019
  7. 7. ESNAFA HİZMET SÖZÜ (52 kez okundu.) - 22/02/2019
  8. 8. KURŞUNLU CAMİ TAMAMLANDI (39 kez okundu.) - 22/02/2019
  9. 9. SANAT MÜZİĞİNİN KALBİ ANTALYA’DA ATTI (33 kez okundu.) - 22/02/2019
  10. 10. KEPEZ’DEN ÇEVREYE DUYARLI PROJE (29 kez okundu.) - 22/02/2019
Facebook Yorumları