Gazipaşa Sahil | Gazipaşa Haber
firma reklam
ÇELİK'TEN DOĞAN YORUMU 09/11/2018

ÇELİK\'TEN DOĞAN YORUMU

GAZİPAŞA Belediye Başkanı Adil Çelik, yeni atanan çiçeği burnunda İlçe Başkanı Ali Doğan'a başarılar diledi. Ak Parti İlçe Başkanlığı'na atanan Emekli Halk Eğitim Müdürü Ali Doğan,  Ankara'ya giderek, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'in elinden olur yazısını alması üzerine, Başkan Adil Çelik, 'Hayırlı uğurlu olsun' dileklerini iletti. Konuyla ilgili basın açıklaması yapan açıklaması yapan Başkan Çelik, "Yeni atanan Ali Doğan hocamıza da hayırlı uğurlu olsun diyorum. İnşallah hocama, ekibine, hakka ve halka çok güzel hizmetler yapmayı rabbim nasip eder. Daha önceki 4 başkanımız gibi, hocama da inanıyoruz, güveniyoruz. Genel merkez ne yaparsa, en iyisini yapar" dedi.

 

TEŞKİLATIMIZA HAYIRLI OLSUN

Sait Yılmaz ve ekibine yapmış oldukları çalışmalardan dolayı da teşekkür eden Belediye Başkanı Çelik, Ali Doğan ve yeni atanacak yönetime sonuna kadar güvendiğini söyledi. Ak Parti'de genel merkezin doğru karar vereceğini belirten Başkan Çelik, “Geçtiğimiz günlerde genel merkezimiz bir karar verdi.  Bizim partimizde genel merkezin verdiği karar, adaletin kestiği parmak gibi acımaz. Biz saygı duyarız. O zamanda söylemiştim, aynı karar benim içinde gelse tek kelime etmem. Halkımız takdir etti,  4 buçuk yıl Gazipaşa’da hizmet yapma şansı verdi.  Yaptığımız bu hizmetleri halkımız sayesinde yaptık. Halkın verdiği desteğin sayesinde halka ve hakka hizmet ettik. İl Başkanımız sosyal medya hesabından paylaştı. Geçmiş yönetime yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

 

ESKİ BAŞKANLARA TEŞEKKÜR EDERİZ

"Ali Hocamıza başarılar dilerken, eski ilçe başkanımız Sait Yılmaz ve ekibine teşekkür ederiz" diyen Başkan Çelik, “Arkadaşlarımızın hepsini seviyoruz. Hiç kimseyle iğnenin yurdusu, incirin çekirdeği kadar problemimiz yok, olmadı, olmazda. Bizim sevdamız vatan sevdası. Bu vatana, bu bayrağa aşığız. Bu vatanda, bu topraklarda doğduk, bu topraklarda öleceğiz.  Onun için birlik ve dirliğimizi hiçbir zaman bozmayacağız. Asla bozulmasına izin vermeyeceğiz. Herkesi kucaklayacağız. Bu vesileyle, Sait başkanıma ve ekibine şükranlarımı sunuyorum, teşekkür ediyorum. Bu bir görevdir, bir bayrak yarışıdır. Bayrak yarışını 4 buçuk yıl önce ben aldım. Mutlaka günü geldiğinde bende birisine teslim edeceğim. Bu 4 ay sonra da olabilir 4 yıl sonra da olabilir. Kesinlikle verilecek karara sonuna kadar saygılıyım. Gazipaşa kamuoyu beni çok iyi tanıyor. Biz buraya halka ve hakka hizmet için geldik” şeklinde konuştu.

 

TEŞKİLATIMIZIN HEP YANINDAYIZ

Ak Parti İlçe Teşkilatı'nın her zaman yanında olduğunu belirten Başkan Çelik, “Yeni atanan Ali Doğan hocamıza da hayırlı uğurlu olsun diyorum. İnşallah hocama, ekibine, hakka ve halka çok güzel hizmetler yapmayı rabbim nasip eder. Daha önceki 4 başkanımız gibi, hocama da inanıyoruz, güveniyoruz. Genel merkez ne yaparsa, en iyisini yapar. Bu genel merkezden bir iki kişinin verdiği karar değil, oradaki isimler Sayın Cumhurbaşkanımızın atadığı bölge koordinatörleri, il koordinatörleri, teşkilat başkanları işini çok iyi bilen, konusunun uzmanı ve çok akıllı ve çok iyi yöneticiler. Dolayısıyla bu kararlarda hata olma ihtimali yok denecek kadar azdır. Biz Ali hocama hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Rabbim çalışmalarında ilçemize, halka hizmette yardımcısı olsun. Dediğimiz gibi bu bir bayrak yarışı, bayrak bugün bende, yarın sizde, öbürsü gün başka bir arkadaşımızda. Bayrak düşmesin yeter” diye ifade etti.

 

YENİ YÖNETİMİ HOCAM BELİRLEYECEK

Yeni yönetim de kimler olduğu konusunda bilgisi olmadığını da ifade eden Başkan Çelik, “Yönetimi ilçe başkanımızın kendisi yapacak. İlçe başkanımız bu konuda bizden yardım almak isterse, gelene yardımcı olmak için buradayız. Bununla ilgili bir görüşme yapmadık. İlçe başkanımıza ve yeni atanacak yönetime sonuna kadar güveniyoruz. Ülke için, ilçe için Antalya için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

 

Bu haber 359 kez okundu.
Gazipaşa Güncel Haberler Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. CİNAYETE 18 YIL CEZA (842 kez okundu.) - 17/04/2019
  2. 2. ÇELİK ANKARA YOLCUSU (249 kez okundu.) - 17/04/2019
  3. 3. CHP'DE İSTANBUL SEVİNCİ (190 kez okundu.) - 17/04/2019
  4. 4. ÇİLE’YE BETON YOL HİZMETİ (241 kez okundu.) - 17/04/2019
  5. 5. MUHTARLAR SEÇİME GİDİYOR (335 kez okundu.) - 17/04/2019
  6. 6. YILMAZ İLK NİKAHINI KIYDI (216 kez okundu.) - 17/04/2019
  7. 7. SAKAR'DAN ŞEHİTLER HAFTASI MESAJI (68 kez okundu.) - 17/04/2019
  8. 8. BAŞKAN YILMAZ ESNAFLA KUCAKLAŞTI (204 kez okundu.) - 17/04/2019
  9. 9. ATSO'DAN EĞİTİM DAVETİ (89 kez okundu.) - 17/04/2019
  10. 10. MÜZİK ZİYAFETİ YAŞANACAK (250 kez okundu.) - 17/04/2019
Facebook Yorumları