Gazipaşa Sahil | Gazipaşa Haber
firma reklam
'SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ' 11/09/2019

'SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ'

KONSERE katılmak üzere Gazipaşa'ya gelen CHP Milletvekilleri, belediyeyi ziyaret etti. Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ı ziyaret eden vekiller, ilçe hakkında bilgiler aldı. Gazipaşa İlçe Örgütü tarafından CHP'nin 96. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen Cevdet Bağca konserine katılmak için ilçeye gelen CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, CHP Milletvekilleri Rafet Zeybek ve Av. Cavit Arı, belediyeyi ziyaret etti. Vekiller makamında ziyaret ettikleri Belediye Başkanı Yılmaz'a yeniden hayırlı olsun diyerek başarılar diledi. Ziyarette konuşan İl Başkanı Ahmet Kumbul, imkanlar dahilinde Antalya'nın ilçelerini ziyaret etmeye özen gösterdiğini söyledi.

 

HER BÖLGEYE HİZMET

İlçelerdeki sivil toplum kuruluşlarının yanısıra muhtarları ve ilçe teşkilatlarını da ziyaret ettiklerinin altını çizen Kumbul, yaşanan sorunlar ve çözümleri konusunda görüş alışverişi yaptıklarına dikkat çekti. Kent merkezinin yanısıra kırsal kesimlere de hizmet götürmek gerektiğini kaydeden Kumbul, "Geçen dönem hep yolu, suyu, elektriği olmayan bir köy bırakmadık diye söyleseler de bunlar gerçeği yansıtmıyor. Yaylaları ziyaret ettiğimiz zaman hala asfaltı, suyu, elektriği olmayan yerler var. Antalya hem sahili hem yaylasıyla bütün bir bölge. Nasıl aşağıya hizmet ediyorsak, yukarıya da öyle hizmet etmeliyiz. Siz bu dönem büyük oranda yaylalardaki hizmetleri bitirip sahile ineceksiniz" dedi.

 

ALO DEMENİZ YETERLİ 

CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek de, düzenlemiş olduğu kutlama etkinliklerinden dolayı ilçe teşkilatına teşekkür etti. CHP olarak Türkiye genelinin yanısıra Antalya, Gazipaşa ve diğer büyük illerde çok büyük başarılar elde ettiklerini belirten Zeybek, "Belediye başkanlıklarını kazandık. Asıl şimdiden sonra yapacaklarımız çok önemli. Bunu sürdürülebilir kılmak çok önemlidir. Milletvekilleri olarak, belediye başkanlarımızın her zaman yanındayız. Bize düşen ne varsa her zaman yapmaya hazırız. Hep birlikte el ele başarmak zorundayız. Bir 'Alo' demeniz bile yeterli olacak. Elimizden geleni yapacağız. Tekrar teşekkür ediyorum, bizi kabul ettiğiniz için" diye konuştu.

 

GAZİPAŞA ÇOK ÖNEMLİ

Milletvekili Avukat Cavit Arı ise, partinin ilkeleri hakkında bilgiler verdi. Gazipaşa ilçesinin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından ismi verilen bir ilçe olduğuna dikkat çeken Zeybek, "Bu anlamda Gazipaşa'nın özel bir yeri vardır. Kutlamaların burada başka bir anlamı olduğunu ifade etmek istiyorum. Belediye Başkanımızı, 31 Marttan beri gerçekleştirdikleri için kutluyorum. Düzgün bir planlamayla Gazipaşamızın gerek merkezinin, gerek köylerinin sorunlarını en iyi şekilde çözeceğine inanıyoruz. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte, CHP hizmet anlayışıyla sorunların en güzel şekilde çözüleceğini biz hep birlikte göstereceğiz" şeklinde konuştu. Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz da, programa katılan vekillere teşekkür etti. Kutlamayı organize eden ilçe teşkilatına da teşekkür eden Yılmaz, şunları söyledi: "Vekillerimiz Bizi onurlandırdılar. Gerçekten güzel bir kutlama programı oldu. Partimiz var olduğu sürece Cumhuriyet'in de var olduğunu bir kez daha görmüş olduk." CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul ve milletvekilleri, CHP İlçe binasını da ziyaret ederek partililerle selamlaştı.

 

Bu haber 763 kez okundu.
Gazipaşa Güncel Haberler Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. ‘AMACIMIZ RANT DEĞİL HİZMET’ (112 kez okundu.) - 19/02/2020
  2. 2. KONGRE SIRASI GENÇLERDE (71 kez okundu.) - 19/02/2020
  3. 3. GAZİPAŞA’DA GENÇ NÜFUS (65 kez okundu.) - 19/02/2020
  4. 4. BÖLGE TRAFİK’TEN KAPSAMLI DENETİM (54 kez okundu.) - 19/02/2020
  5. 5. ‘RÜYALAR BİZİMLE GERÇEKLEŞİR’ (406 kez okundu.) - 18/02/2020
  6. 6. 1 AYDA 32 BİN HASTA (319 kez okundu.) - 18/02/2020
  7. 7. GAZİPAŞA TÜRKİYE’Yİ KUCAKLIYOR (415 kez okundu.) - 18/02/2020
  8. 8. ÇELİK’TEN SON GÜN UYARISI (291 kez okundu.) - 18/02/2020
  9. 9. ‘SAKIN BASMA’ (723 kez okundu.) - 17/02/2020
  10. 10. GÖKÇELER’DE FECİ ÖLÜM (716 kez okundu.) - 17/02/2020
Facebook Yorumları